KURZY A ŠKOLENÍ JEŘÁBNÍKŮ TŘÍDY "O"

opravneni jerabnika tridy O

Zdvihadla s elektrickým nebo ručním pohonem, jeřáby mostové, portálové, sloupové a konzolové s kočkou nebo kladkostrojem ovládané ze země.

Vzhledem k rozmanitosti zařízení (od kladkostroje na vyvážení popelnic z kotelny až po mostový jeřáb s dálkovým ovládáním) časový rozsah školení (cca 3 až 14 hodin), stejně tak i rozsah praktického zácviku (cca 3 - 40 hodin) upřesníme individuálně - v závislosti na složitosti zdvihadla / jeřábu a na rozsahu stávající kvalifikace uchazeče o jeřábnický průkaz. Potřebujeme znát parametry zdvíhacího zařízení - druh pohonu (ruční / elektrický), způsob ovládání (ruční / ovládací panel / dálkový ovladač), druh a typ.
 
Standartní kurz nezahrnuje informace o přepravě horkých břemen (nad 100º C), speciální příslušenství jeřábu,  klimatické podmínky a podobně.

Pro efektivnější komunikaci s námi zadejte prosím parametry zařízení - nosnost, pohon (ruční/elektrický), způsob ovládání (panel/dálkově), druh a typ stroje (kladkostroj / jeřáb) a aktuální kvalifikaci uchazeče (vazač / jeřábník).

TERMÍNY KURZŮ A ŠKOLENÍ

Občas vypíšeme nějaký termín, kdy se můžeme potkat na živo. A pokud není zrovna vypsaný, ozvěte se. Určitě něco vymyslíme. 🙂

CO POTŘEBUJETE KE ZKOUŠCE ?

  • Propisku
  • Doklad o zdravotní způsobilosti
  • Potvrzení praktického zácviku
  • OOPP přidělené zaměstnavatelem
  • Jeřáb na ověření Vašich praktických dovedností (stroj na který chcete oprávnění)