AŤ JE LÉTO NEBO ZIMA, KURZY S NÁMI JSOU VŽDY PRIMA.

PRAVIDLA  :

  • U NÁS - začátek 8.00, přestávka na oběd 12.00-12.30
  • U VÁS - na míru, podle dohody.
  • ON-LINE - kdykoliv máte chuť, čas a připojení k internetu.

ANGLIČTINA RYCHLOSTÍ SVĚTLA

Interaktivní online kurzy můžete studovat kdykoliv a kdekoliv. Intuitivní ovládání, netřeba zvláštních znalostí internetu ani počítače. Anglický jazyk pro všechny úrovně pokročilosti. Vyberte si svůj kurz a začněte už dnes !

KURZ OBSLUHY PLOŠIN

Samostatně ovládat plošinu smí pouze osoba duševně a tělesně způsobilá, starší 18 let, teoreticky vyškolená, prakticky zacvičená a přezkoušená - vlastník OPRÁVNĚNÍ k obsluze pracovních plošin. Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na speciální web pro obsluhu plošin.

BOZP PRÁCE VE VÝŠKÁCH a NAD VOLNOU HLOUBKOU

Vhodné pro osoby provádějící výškové práce s jednostranným zaměřením v omezeném rozsahu nad 1,5 nad / pod úrovní terénu - např. obsluhovatel / použivatel pracovní plošiny / servisní a údržbářské práce ...

KURZY A ŠKOLENÍ VAZAČŮ BŘEMEN

Příprava na povolání. Samostatně vázat a zavěšovat břemena na nosná ústrojí jeřábů smí pouze osoba duševně a tělesně způsobilá, starší 18 let, teoreticky vyškolená, zacvičená a přezkoušená - vlastník OPRÁVNĚNÍ vazače.

Opravneni jerabnika tridy N

KURZY A ŠKOLENÍ JEŘÁBNÍKŮ

Příprava na povolání. Samostatně ovládat jeřáb smí pouze osoba duševně a tělesně způsobilá, starší 18 let, teoreticky vyškolená, prakticky zacvičená a přezkoušená - vlastník OPRÁVNĚNÍ jeřábníka pro příslušný druh a typ jeřábu.

ŠKOLENÍ OBSLUHY TLAKOVÝCH NÁDOB

Samostatně obsluhovat a udržovat tlaková zařízení smí pouze osoba duševně a tělesně způsobilá, starší 18 let, teoreticky vyškolená, zacvičená a přezkoušená - obsluhovatel tlakové nádoby.

KURZY U VÁS

  • V pracovních i v nepracovních dnech.
  • TERMÍNY po dohodě.
  • Doprava zdarma v Brně, okres Brno - venkov, na kurzy nad 6 osob. Cena za dopravu 7  Kč/km.

Potřebujete poradit ?  Napište nám !

Obchodní podmínky pro školení

Ochrana vašich údajů

Reklamace

POŠLI TO DÁL